WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Akcja - Szkoła do Hymnu

Akcja - Szkoła do Hymnu

"Szkoła do hymnu" to kontynuacja akcji, która rozpoczęła się w 2018 r. Od początku cieszy się ona zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Do akcji włączają się także placówki polonijne z całego świata. Do akcją włączyła się także nasza szkoła. Punktualnie o godzinie 11.11 wybrzmiały cztery zwrotki naszego hymnu narodowego w wykonaniu naszej społeczności szkolnej.

Nastepnie odbył sie finał konkursu wiedzy o latach zdobywania niepodległości przez Polskę zorganizowany przez pana Krzysztofa Zakrzewskiego. W trakcie obrad jury cała społeczność szkolna włączyła się wespólne spiewanie piesni i piosenek patriotycznych. Zabramiałaa "Piechota", "Białe Róże", "Ułani, ułanie" i  wiele innych.

Po biesiadzie patriotycznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursy plastycznego, w którym wzieli udział uczniowie klas 1-3 i ioddziału przedszkolnego oraz konkursu historycznego.

Tradycyjnie finalistą konkursu historycznego został uczen klasy 6 Igor Wachol, a zaraz po nim uplasowała się uczennica klasy 8 - MAja Ziemińska. Trzecie miejsce przypadło w udziale Karolowi Paćkowskiemu z klasy 6.

Prace naszych najmłodszych były bezkonkurencyjne i dlatego wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym zajęły miejsce PIERWSZE.

Data dodania: 2023-11-13 10:03:49
Data edycji: 2023-11-13 13:43:11
Ilość wyświetleń: 111

Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej